Logo

Zespół weselny, zespół na wesele, zespół muzyczny, oprawa muzyczna,
zespół na sylwestra, Acapella Warszawa, zespoły weselne, kapele mazowieckie

Banner
 

  
WITAMY ZA STRONIE ZESPOŁU MUZYCZNEGO ACAPELLA 

 


     Jesteśmy coverową grupą wokalno-instrumentalną, której celem powstania była muzyczna obsługa imprez rozrywkowych, firmowych i uroczystości weselnych. Stanowi ją 4-osobowy skład wesołych ludzi, dla których muzyka jest niekończącą się zabawą i sposobem na życie.  Każdy z nas to innego rodzaju temperament,  mentalność oraz wieloletni bagaż doświadczeń. Wzbogaciło to nasz zespół o  różnorodność repertuaru i bogatą stylistykę.  Dysponujemy różnymi barwami wokalu, co dodatkowo uatrakcyjnia wykonywane przez nas utwory. Zespół świadczy oprawę artystyczną wesel, festynów, imprez firmowych, balów sylwestrowych na terenie Warszawy i okolic.
       W naszym repertuarze znajdują się utwory pochodzące z różnych okresów i  stron świata. Śpiewamy po polsku, angielsku, portugalsku, włosku, rosyjsku i hiszpańsku. Gramy różne style muzyczne, począwszy od najstarszych tang i walców a kończąc na najnowszych hitach disco, pop oraz latynoamerykańskich.
Podczas grania na bieżąco dostosowujemy swój repertuar do uczestników imprezy i ich zainteresowań muzycznych, aby spełnić oczekiwania każdego z nich. Wszyscy jesteśmy muzykami grającymi i śpiewającymi, nie straszne nam jest granie w plenerze, biesiady przy stołach a nawet bez użycia prądu.
        Wysokiej jakości aranżacje uzupełniane są o "żywe" instrumenty, między innymi: akordeon,  saksofon tenorowy i saksofon sopranowy, instrumenty perkusyjne a także gitarę akustyczną i elektryczną. Uroczystości weselne mogą być wzbogacane o galę biesiadną i marsze weselne wykonywane całkowicie na żywo. Zapewniamy całkowite prowadzenie wesela i dowolnej imprezy od powitania gości poprzez dedykacje, zabawy i konkursy weselne a dla lubiących śpiewać, możemy zorganizować występy karaoke. 
        Dysponujemy wysokiej klasy instrumentami, takimi jak: instrumenty klawiszowe Yamaha Tyros 2, Ketron SD5, gitary Fender, saksofony Henry Selmer i Yanagisawa. Posiadamy nagłośnienie najnowszej generacji firmy Bose, które zapewnia znakomitą i niespotykaną dotychczas słyszalność na całej sali, bez wytwarzania ogromnej ilości decybeli . Miłym dodatkiem jest zestaw oświetlenia, które jest odpowiednio aranżowane do utworów.

       Profesjonalna obsługa i inne dodatkowe atrakcje zapewnią Państwu miłą atmosferę i gwarancję udanej zabawy.

 
Nasze usługi to:

       Oprawa muzyczna wesel, bali, studniówek, festynów, wszelkich imprez okolicznościowych, organizacja imprez karaoke, nagłaśnianie niedużych imprez kulturalnych, okolicznościowych oraz konferencji, usługi DJ-a.