O zespole

        Jesteśmy coverową grupą wokalno-instrumentalną, której celem powstania była muzyczna obsługa imprez rozrywkowych, firmowych i uroczystości weselnych. Stanowi ją 4-osobowy skład wesołych ludzi, dla których muzyka jest niekończącą się zabawą i sposobem na życie.  Każdy z nas to innego rodzaju temperament,  mentalność oraz wieloletni bagaż doświadczeń. Wzbogaciło to nasz zespół o  różnorodność repertuaru i bogatą stylistykę.  Dysponujemy różnymi barwami wokalu, co dodatkowo uatrakcyjnia wykonywane przez n as utwory. Zespół świadczy oprawę artystyczną wesel, festynów, imprez firmowych, balów sylwestrowych na terenie Warszawy i okolic.
       
        W naszym repertuarze znajdują się utwory pochodzące z różnych okresów i  stron świata. Śpiewamy po polsku, angielsku, portugalsku, włosku, rosyjsku i hiszpańsku. Gramy różne style muzyczne, począwszy od najstarszych tang i walców a kończąc na najnowszych hitach disco, pop oraz latynoamerykańskich.Podczas grania na bieżąco dostosowujemy swój repertuar do uczestników imprezy i ich zainteresowań muzycznych, aby spełnić oczekiwania każdego z nich. Wszyscy jesteśmy muzykami grającymi i śpiewającymi, nie straszne nam jest granie w plenerze, biesiady przy stołach a nawet w przypadku braku prądu.
       
        Wysokiej jakości aranżacje uzupełniane są o "żywe" instrumenty, między innymi: akordeon,  saksofon tenorowy altowy i sopranowy, puzon, instrumenty perkusyjne a także gitarę akustyczną i elektryczną. Uroczystości weselne mogą być wzbogacane o galę biesiadną i marsze weselne wykonywane całkowicie na żywo. Zapewniamy całkowite prowadzenie wesela i dowolnej imprezy od powitania gości poprzez dedykacje, zabawy i konkursy weselne a dla lubiących śpiewać, możemy zorganizować występy karaoke.
       
        Dysponujemy wysokiej klasy instrumentami, takimi jak: instrumenty klawiszowe Yamaha Tyros 5, Tyros 4, gitary Gibson, saksofony Henry Selmer, Yahama i Yanagisawa. Posiadamy nagłośnienie najnowszej generacji firmy Bose, które zapewnia znakomitą i niespotykaną dotychczas słyszalność na całej sali, bez wytwarzania ogromnej ilości decybeli . Miłym dodatkiem jest zestaw oświetlenia, które jest odpowiednio aranżowane do utworów.

       Profesjonalna obsługa i inne dodatkowe atrakcje zapewnią Państwu miłą atmosferę i gwarancję udanej zabawy.