Wesela i śluby

Wesela, muzyka na wesele, dj, oprawa muzyczna - Warszawa
Oferujemy oprawę muzyczną wesel wraz z pełnym prowadzeniem przez naszego wodzireja. Posiadamy kilka wariantów oprawy weselnej, ponieważ obyczaje weselne na terenie Polski zmieniają się mniej więcej co 100km. Model prowadzenia zależy od lokalnych obyczajów oraz grona uczestników. W zależności od oczekiwań dobierany jest repertuar, instrumentarium, zabawy weselne jak również nasze stroje.

We własnym zakresie proewadzimy konferansjerkę, począwszy od rozpoczęcia przez różnego rodzaju zabawy dla tańczących uczestników, konkursy oczepinowe a kończąc na galach biesiadnych. Oczywiście wszystko jest organizowane wedle upodobań organizatoró wesela.

Repertuar dobieramy spontanicznie, obserwując przec cały czas przekrój wiekowy, zainteresowania jak i sprawność fizyczną bawiących się gości. Przez cały czas występu staramy się utrzymywać tempo, które zatrzyma jak największą ilość osób na parkiecie. Czas jednego bloku muzycznego trwa ok 45 minut, po czym proponujemy przerwę 10~15 minut (zależnie od podawanych dań gorącycyh).

Przez cały czas staramy się współpracować z obsługą kuchenną, aby bloki muzyczne był równie a goście weselni mogli się posilać bez niepotrzebnego pośpiechu. Ważna jest również odpowiednia współpraca z kamerzystą i fotografem przez wzajemną wymianę informacji o kolejnych punktach programu, co pozwoli im bardziej profesjonalnie przygotować nagrania i zdjęcia z wesela.

Jeżeli uczestnicy wesela znają tradycyjne melodie biesiadne, w odpowiednim momencie udajemy się z instrumentami żywymi (akordeon, saksofon i instrumenty perkusyjne) do stołów i proponujemy wspólne śpiewanie. Znaleźć tutaj możne takie melodie jak: Siadła pszczółka, Głęboka Studzienka, Zagraj mi piekny cyganie, Chachary, Upływa szybko życie, Hej sokoły, Kto w styczniu urodzony, a także inne melodie cygańskie i góralskie.