Logo

Zespół weselny, zespół na wesele, zespół muzyczny, oprawa muzyczna,
zespół na sylwestra, Acapella Warszawa, zespoły weselne, kapele mazowieckie

Banner
  GALERIA ZDJĘĆ

Poniżej prezentujemy galerię naszego zespołu muzycznego wraz ze zdjęciami z wesel, imprez firmowych, balów sylwestrowych, studniówek, festynów oraz innych imprez okolicznościowych, które obsługiwaliśmy.

  

   
Zespół na wesele  
A'capella

Gwarancją organizacji dobrego wesela jest znalezienie dobrego zespołu muzycznego. Dlatego też przed podpisaniem umowy należy przemyśleć wiele istotnych kwestii, które pozwolą nam na podjęcie właściwej decyzji. Niezależnie od kryteriów wyboru, musimy nie należy być zaskoczonym, że popularne orkiestry zazwyczaj są rezerwowane na wiele miesięcy do przodu. Im szybciej zajmiemy się tym tematem, tym większa szansa, że trafimy na lepszą orkiestrę. A jak wybrać właściwy zespół, który nie zawiedzie naszych oczekiwań?
Prawie każdy zespół muzyczny oferuje skład z kilku muzyków, najczęściej 3, 4 lub 5, i bardzo często z jednego wokalisty. Często jest to kobieta, lecz przeważnie w skład zespołu wchodzą sami mężczyźni bądź mężczyźni z jedną lub dwoma wokalistkami. Warto też aby jednym z wokalistów był mężczyzna. Choć zabrzmi to niesprawiedliwie, słuchanie tylko kobiecego głosu kilka godzin może być męczące, chyba że Para Młoda oczekuje właśnie takiego rozwiązania.
Dobry zespół muzyczny może pochwalić się bogatym repertuarem, który ma z co najmniej 200 utworów. Repertuar nie powinien być wyłącznie polsko-języczny lecz wielo-języczny. Jest to o tyle ważne, że goście większość piosenek zagranicznych bardzo dobrze znają, a słuchanie ulubionego utworu śpiewanego łamaną angielszczyzną może nie być przyjemne dla ucha. W trakcie szukania kapeli, warto zwrócić uwagę na to, aby ktoś sprawował funkcję konferansjera. Taka osoba będzie prowadzącym – zajmie się przywitaniem młodej pary, oraz zachęcaniem gości do zabawy. Jeśli będzie wesoło prowadzić przyjęcie, mówić do gości i ciekawie zachęcać ich do wspólnej zabawy, z pewnością będzie miało to korzystny wpływ na przebieg wesela oraz zdobędzie uznanie Pary Młodej.